פרסם מודעת דרושיםמותג
מספר סימוכין
שנת ייצור
יכולת הרמה
50000 ק
כן מזלג
מיקום
הולנד, Hornweg 18, 1045 AR Amsterdam, The Netherlands
שלדה/מתלה
צמיגים
n/a
מידע נוסף
Fixed Gooseneck
- SEACOM RT40/50SH LOWBED ROLLTRAILER Other COMING SOON !!
- Engine: not powered
- Load cntr of gravity: n/a
- Lifting height:
- Fork length: n/a
- Mast type:
- Cabin: no n/a
הצעה זו מיועדת למטרות מידע בלבד. אנא אשרו פרטים ישירות מהמוכר.
נמכר
המוכר לא ציין את המחיר
רוצה לדעת מחירים עבור הצעות דומות?
תראה מה יש במלאי עכשיו מודעה שהועברה לארכיון
פרסם מודעת דרושיםהצעה זו מיועדת למטרות מידע בלבד. אנא אשרו פרטים ישירות מהמוכר.
הצעות דומות
New Holland Boomer til 35-40-50-55
2024
דנמרק
JANSEN Livestock box - 1 deck - 7.40/2.50/2.88
הולנד
NY KM 750 Pigghammer s40/s50 CE merket FABRIKKGARANTI
בקש מחיר
נורווגיה
60" Ditching Bucket to Suit 40mm, 25" Digging Bucket to Suit 50mm
בקש מחיר
בקש מידע
גֶרמָנִיָה
12" Digging Buckets 40-50mm Pin to suit Mini-8 Ton Excavator (3 of)
בקש מידע
הממלכה המאוחדת
Verachtert vt 50 k jaw mp20 caterpillar mp20 jaw vt 40 jaw vt bek
הולנד, Bunschoten
36", 30" & 12" Digging Buckets to suit 40-50mm Pin to suit Mini-8 Ton Excavator (3 of)
הממלכה המאוחדת
58" Ditching Bucket to suit Dedicated QH 58", 36", 26", 18" Digging Bucket 40-50mm Pin to suit Min-8 Ton Excavator